Samorządowe Przedszkole w Łabuńkach Pierwszych

Łabuńki Pierwsze 178,

22-437 Łabunie

Szkolny Konkurs Talentów w kategorii „praca plastyczna” - rozstrzygnięty!

Tegoroczna edycja Szkolnego Konkursu Talentów przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy etap został już rozstrzygnięty, a wyniki opublikowaliśmy 13 kwietnia 2022 r. Drugi zaś, odbył się w terminach 25 maja dla przedszkolaków oraz 30 maja dla uczniów szkoły podstawowej i polegał na wykonaniu pracy plastycznej na podany temat: „ Maja mam ukochana” (przedszkole), „Wiosna… ach to TY!” (szkoła podstawowa).

Komisja w składzie: dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łabuńkach Pierwszych, pani Dorota Turczyn, pan Robert Kożuszek i pani Joanna Luterek,  postanowiła przyznać nagrody następującym przedszkolakom i uczniom:

w kategorii 3 – 4 latki:

Nina Burdzy – 3 latki

Antoni Sokołowski – 3 latki

Zuzanna Fedak – 4 latki

Wojciech Murmydłowski – 3 latki

w kategorii 5 – 6 latki:

Maja Bednarczuk – 6 latki

Oleksii Prezhyn – 6 latki

Kacper Szmit – 5 latki

Gabrysia Kurzępa – 6 latki.

Nagrody zostały wręczane w szkole 1 czerwca podczas Dnia Dziecka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!