Samorządowe Przedszkole w Łabuńkach Pierwszych

Łabuńki Pierwsze 178,

22-437 Łabunie

Sukcesy przedszkolaków

Dzieci z grupy 5 latków na przestrzeni ostatnich miesięcy mogą pochwalić się licznymi sukcesami i najwyższymi lokatami w konkursach plastycznych. Z dumą prezentujemy osiągnięcia naszych wspaniałych artystów.

Antek Sokołowski 5 lat II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ‘’Kartka Urodzinowa dla Pluszowego Misia”

Pola Żygawska 5 lat- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ‘’Pluszowy Miś Moim Przyjacielem Jest”

Zuzanna Jurak 5 lat- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ‘’Miś mój bajkowy przyjaciel”

Gabriela Burdzy 5 lat- I miejsce, Nina Burdzy 5 lat- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ‘’Wiatr jesienny liście strąca…’’